Au mai rămas câteva locuri! Pentru grupa următoare, încă se pot face înscrieri pentru cursul de specializare în meseria de fotograf. Cursul este autorizat și acreditat de Ministerul Muncii, Educației și Autoritatea Națională de Formare Profesională și este organizat de peste 8 ani de Asociația Foto Club Arad. Absolvenții vor obține o diploma recunoscută în România și în Uniunea Europeană.

Pe lângă acest curs asociația noastră mai organizează cursuri de inițiere în fotografie pentru adulți, un cerc foto gratuit pentru elevi de gimnaziu și liceu, dar și alte cursuri diverse în domeniul fotografiei.

În funcție de numărul doritorilor următoarele serii de cursuri de inițiere, respectiv de specializare, vor începe la mijlocul lunii februarie sau la începutul lunii martie.

Detalii:

0744863266

mirceaboran@gmail.com.

Vă aşteptăm!