Asociația Foto Club Arad vă prezintă colecția de fotografii pe 2019  cu ocazia vernisajului care va avea loc la Sala de Expoziții de la Atrium Mall Arad, Etaj 2. Data vernisajului va fi joi, 5 septembrie 2019, ora 18.

Fotografiile au fost selectate de Comisia Artistică a asociației noastre și au mai fost prezentate cu ocazia unor expoziții la Craiova și Oradea, urmând ca în luna octombrie să avem încă un vernisaj la Bekescsaba, Ungaria.

Veți putea admira 61 fotografii cu subiecte diverse: peisaj, reportaj, portret, eseu, arhitectură, foto de noapte, etc.

Cei 12 autori, membri ai Foto Club Arad, sunt: Marius Buță, Gigi Budiu, Octavian Silaghi, Brighita Niță, Călin Creștin, Danijela Despotov, Filip Rotaru, Mircea O. Boran,  

Octavian Iolu, Otto Wittenberger, Ovidiu Filip.Partenerul nostru este Atrium Mall Arad, iar afișul a fost realizat de colega noastră Monica Szentes. 

La deschidere va cânta Dna. Monica Mihaela Cojocaru.

Vă așteptăm !